Huvitavad leiud, kummalised kohad.

Käisime eile Telliskivis kirbuturul ja tagasi tulime Balti jaama turu kaudu. Lõng! hüüatasin ma ühel hetkel ja kusagilt läbi sooja hämu tuli vastus: Ma ootan väljas ..

Álafoss Lopi

Vastupidiselt kõigile ootustele oli kaltsukas täiesti korralik valik lõnga, kõik väikestesse kilekottidesse pakitud. Sekkar asub turuhoones, ukse kohalt on lakooniline silt number seitsmega.

Álafoss Lopi

Kohe ukse vahelt leidsin enda suureks hämmastuseks Álafoss Lopit. Suur ja paks armastatud islandlaste lõng. Üks tokk maksis 30kr, minust jäi maha veel üks tokk roosat ja üks lilla tokk.

Tütarlaps ei osanud mulle küll öelda, kust see lõng tuleb, aga valiku – Grignasco, Lana Grossa jt – ja hinna järgi võib arvata, et see on ühe vanalinna lõngapoe pankrotivara. Lisaks naturaalsele valikule oli ka päris kena sokilõnga ja muud, kuigi mitte väga suurtes kogustes.

Modafil.

Teine ost oli 200 grammi pitsilõnga, kuigi ma üritan lõngade osas saledat joont pidada. (: Kontrollisin hämaras küll mitu korda, kas ikka on must, aga ikkagi osutus tumesiniseks. Kui kellelgi on parasjagu v a j a tumesinist pitsilõnga (silma järgi umbes sama paks kui Merinos Extra, u 1400m/100g), siis olen nõus neist loobuma. Vastasel juhul reisib värvipotti.

Advertisements
Huvitavad leiud, kummalised kohad.

One thought on “Huvitavad leiud, kummalised kohad.

  1. KK ütles:

    Ilusad lõngad! Ma olen ka Balta turult lõnga ostnud, autokastidest. Nüüd pole ammu juba sinna sattunud.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s