Päkapikud ja muda ..

Ma tõepoolest kadestan inimesi, kes oskavad pilti teha ka ilma loomuliku valguseta. Tänahommikune valgusetus mind siiski kavatsustest kõrvale ei kallutanud ja seega on siin nii postitus kui ka pildid. (:

Lapitekitükid.

Jutt ise tegelikult hakkab kaugemalt – olen juba kuu aega vabakutseline [maakeeli töötu]. Suuremate mõtete mõlgutamise ajal on vaja midagi ju teha ka ning sedasi ma otsustasingi kätt lapitekkide peal proovida.

Ühe tekisoovi jätsin ma kogemata kahe silma vahele, aga kuuldavasti sai see juba lahendatud. :) Igatahes, käesolevaga hõikan välja, et kui keegi tahab kingikotti ühe või kaks väikest tekki saada, siis veel on võimalus. (:

Lapitekitükid.

Sellised tükid-lapid on mul hetkel ette näidata, lisaks on mul ka nendest tekkidest pisut kangast üle. Tekkidele kõhtu panemiseks on mul tavalist polüestervatiini, aga ka puuvillast vatiini [peaaegu selline nagu vanasti, siksakitatud] ja villavatti, mis on küll nunnu ja soe, aga kardetavasti masinas pesemist ei kannata.

Ootel.

Siit kuhjast saab veel ja veel lõikuda. :) Lisaks, uuel aastal võiks proovida ka mälestustega tekki – ehk siis vanadest rõivastest – teha.

Advertisements
Päkapikud ja muda ..

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s