Päästetööd jätkuvad ..

See lugu hakkab sellest, kuidas minu sünnipäeval istuvad meil isapoolne vanaema ja emapoolne vanaisa, kes on juba tosin aastat lesk. Vanaisa vaatab mõtlikult oma kampsunit ja tõdeb, et seda vist viimati pesi vanaema. Mille peale teine vanaema arvab, et tema arust ka ei tohi villast asja ikka iga päev pesta ..

Hobustega tekk.

Igatahes, vanaisa kampsun sai parandatud ja pestud ja parandatud. Lisaks sellele tõin pesta ka ühe tikitud teki. Kahjuks ei ole mul aimugi, kelle kätetöö see on.

Hobustega tekk.

Sõbrad koid on teki kallal juba maiustanud, naksanud siit ja sealt päris tõhusaid tükke. Augud on piisavalt suured, et ma ilmselt ei oskaks neid kenasti taastada, seda enam, et kangas on toimses koes.

Mis teie mõtted seal teiselpool helendavat ekraani on? Kas kandiline pealeõmmeldud paik võiks jääda piisavalt korrektne ja märkamatu? Või on äkki mõni muu mõte parem?

Hobustega tekk.

Tagus on tekile õmmeldud nendest riidejuppidest, mis ikka parasjagu kätte juhtusid. (:

Advertisements
Päästetööd jätkuvad ..

2 thoughts on “Päästetööd jätkuvad ..

  1. Mina triigiks pahemale poole liimiriide, mis tõmbab augu kokku ja tugevdab aluspõhja ja siis tikiks augu madalpistes täis, kuna ülejäänud tekk on ju tikitud. Kindlasti leiad mingi sobiva motiivi tekist, mis augu peale tikkida.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s