Päästetööd jätkuvad ..

See lugu hakkab sellest, kuidas minu sünnipäeval istuvad meil isapoolne vanaema ja emapoolne vanaisa, kes on juba tosin aastat lesk. Vanaisa vaatab mõtlikult oma kampsunit ja tõdeb, et seda vist viimati pesi vanaema. Mille peale teine vanaema arvab, et tema arust ka ei tohi villast asja ikka iga päev pesta ..

Hobustega tekk.

Igatahes, vanaisa kampsun sai parandatud ja pestud ja parandatud. Lisaks sellele tõin pesta ka ühe tikitud teki. Kahjuks ei ole mul aimugi, kelle kätetöö see on.

Hobustega tekk.

Sõbrad koid on teki kallal juba maiustanud, naksanud siit ja sealt päris tõhusaid tükke. Augud on piisavalt suured, et ma ilmselt ei oskaks neid kenasti taastada, seda enam, et kangas on toimses koes.

Mis teie mõtted seal teiselpool helendavat ekraani on? Kas kandiline pealeõmmeldud paik võiks jääda piisavalt korrektne ja märkamatu? Või on äkki mõni muu mõte parem?

Hobustega tekk.

Tagus on tekile õmmeldud nendest riidejuppidest, mis ikka parasjagu kätte juhtusid. (:

Advertisements
Päästetööd jätkuvad ..

2 thoughts on “Päästetööd jätkuvad ..

  1. Mina triigiks pahemale poole liimiriide, mis tõmbab augu kokku ja tugevdab aluspõhja ja siis tikiks augu madalpistes täis, kuna ülejäänud tekk on ju tikitud. Kindlasti leiad mingi sobiva motiivi tekist, mis augu peale tikkida.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s