Lisa uus .. ja siin ta on!

Päevi lisatakse aina ja aina, postitusi üsna harva ..

Kõigepealt lisasin postituse Teeme head projekti blogisse. Lühikokkuvõte: sain üsna valmis ühe tekstiilnuku.

Tekstiilnukk.

Sellise. Nime tal veel pole, aga see peaks olema pika uuuuga, mulle tundub. Teine, lühemate juustega, tuleb minult veel ja siis loodan vapralt valmistada rõivaid. :) Natuke kraami on mul juba varutud.

Sukaseen ja päevasärgid.

Näiteks kaks päevasärki Humanast, mis pildil poosetavad ja täna leidsin veel kaks kootud džemprit, ühe rohelise ja teise triibulise. Teisi tähtsaid asju on ka juhtunud, näiteks leidsin Heltermaa käsitöömajast sukaseene, mille vahetasin kolme raha vastu. Suured tänud meistrile, seen paistab pikaealine olema. (:

Aias.

Kas keegi veel mäletab hilissügist ja irvitavat tooli? Tool ise on juba mõnda aega pool aastat ausas kasutuses ja seega on kõik eredad mälestused tooli muutumisest tuhmunud ühes tarvilike näpunäidetega.

Üks on veel kindlalt meeles: ükskõik kui kehv valgus ei oleks, tuleb teha pilte. Igast viimasest kui naelast, mis sai välja tõmmatud, sest pärast enam ei mäleta. Igast viimasest kui naelast, sest alguses tundub, et mäletad küll. Ei mäletanud. :)

Tugitool.

Katteriide võtsin pealt ära, sealt alt ka vati ja puitlaastud ning asendasin ühe puuvillase riide kihi, puuvillase vatiini ja pealisriidega. Pealisriie on üks väga mõnus villase olemisega kangas, mis siiski on liiga pehme – ühe koha pealt ilmutab polster juba kulumise märke.

Tugitool.

Seal toolis on endiselt sama mõnus istuda – ning kes teab, kui Mannineni kord läbi loen, saan ehk järgmisegi raamatu paberist harutada ..

Meite Muhu mustrid

Advertisements
Lisa uus .. ja siin ta on!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s